0,00 zł
Strona głównaO firmie

O firmie

Cele do wiatrówek , spinnery , cele reaktywne, tarcze - Sklep Spinnera - Cele do wiatrówek.

Witam P.T. Klientów.
"Sklep - Spinner" powstał w celu zaspokojenia potrzeb strzelających z wiatrówek. Konkretnie po to aby oferować metalowe cele do strzelania z wiatrówek , spinnery i cele reaktywne dla strzelających rekreacyjnie i sportowo.Krótko mówiąc cele ruchome. Od pewnego czasu i na specjalne zamówienia realizujemy także cele do strzelań z broni palnej.

Kiedy zacząłem przygodę ze sportem strzeleckim na rynku oprócz tarcz papierowych były tylko figurki do HFT. Na rynku nie było celów do strzelania z wiatrówki.
Ponieważ zaczęto organizować zawody zarówno w HFT jak i FT Field Target i Hunter Field Target - Co to jest? - a powstała także Polska Organizacja strzelectwa terenowego - pod nazwą PFTA - chciałem przed zawodami trochę poćwiczyć.
Poszukiwane przeze mnie cele do wiatrówek - spinnery , czy też cele reaktywne , miał być wielokrotnego użytku i powinien posiadać tarcze takie jak inne cele używane na zawodach. Narodził się  mój pierwszy cel. Spinner. Był duży i niewygodny w przenoszeniu i rozstawianiu. Kolejne były coraz mniejsze i bardziej poręczne.
Kolejnymi celami do wiatrówek były cele reaktywne. Po to miedzy innymi aby trening był bardziej skuteczny a z kolei przy strzelaniu zabawowym żeby było więcej radości.
Cel reaktywny daje bowiem więcej zabawy niż zwykła tarcza do strzelania. Widać i słychać jak trafiony upada lub się podnosi. To naprawdę daje satysfakcję z trafienia.
Potem zacząłem robić cele do silhouette. Zarówno do wiatrówek pistoletów jak i wiatrówek karabinków. Dobre wiatrówki charakteryzują się sporą celnością. Posłanie kilku strzałów w okrąg o średnicy 25 mm na odległość pięćdziesięciu metrów nie jest niczym nadzwyczajnym. Dlatego niektóre z moich celów są tak niewielkie.
Wszystkie produkty są wykonywane przy użyciu najwyższych technologii - są cięte laserem co praktycznie eliminuje skaleczenie.
Cel do strzelania z wiatrówki - według mnie powiniem spełniać następujące kryteria.
Musi być bezpieczny dla użytkownika i otoczenia. Powinien być lekki , prosty w rozkładaniu i składaniu na strzelnicy jak też zajmować niewiele miejsca w transporcie. I takie są cele do wiatrówek produkowane przeze mnie. Możliwe jest , że nowsze modele różnią się od tych przedstawionych na zdjęciach - wynika to z zastosowania nowszych rozwiązań. 

Od pewnego czasu wykonujemy także cele do Action Air - to takie wiatrówkowe IPSC oraz cele do IPSC do broni bocznego zapłonu. 

Wszystkie cele reaktywne a także zwierzo - spinnery oraz spinnery wisielce są rozwiązaniami całkowicie autorskimi.Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przejdź do panelu Kreator